Kaip pirkti?

1. Prekės pasirinkimas: prisijungti arba svečio režimu, dėti patikusias prekes į krepšelį, užsakyti prekes, užpildant užsakymo lapą. Asortimentas suskirstytas pagal prekių tipus. Beveik visos prekės turi aprašymą ir paveiksliuką.
2. Pirkinių krepšelis. Norimas prekes įsidėkite į krepšelį įvesdami į teksto laukelį norimą prekių kiekį ir nuspausdami mygtuką “Į krepšelį”. Savo pasirinkimą galite pasitikrinti nuspaudę “krepšelis”.
3. Registracija. Prisiregistruokite savo el. pašto adresu ir slaptažodžiu. Jei dar nebuvote prisiregistravę, užpildykite naujo vartotojo anketą. Kiekvieną kitą kartą, reikės užpildyti tik el. pašto ir slaptažodžio lauką.
4. Užsakymo forminimas. Pirkinio formoje matote ir sumą, kurią Jums reikės apmokėti kartu su pristatymo mokesčiu.
5. Užsakymo tvirtinimas. Pasitikrinkite visą užsakymo informaciją. Jei viskas teisingai, spauskite “tvirtinti užsakymą”.
6. Užsakymo vykdymas. Gavę Jūsų užsakymą el. paštu informuojame, kad užsakymas gautas. Peržiūrėję ir gavę apmokėjimą pranešime, jog užsakymas yra pradėtas vykdyti "VYKDOMAS".
Esant pakankamam užsakytų prekių kiekiui sandėlyje, užsakymą įvykdome ir išsiunčiame per 3-5 darbo dienas po užsakymo apmokėjimo.
Užsakytos prekės rezervuojamos 3-ims darbo dienoms. Jei per šį laikotarpį dėl objektyvių priežasčių apmokėti negalite - prašome susisiekti ir susitarti dėl rezervavimo pratęsimo. Nesusisiekus ir neapmokėjus, užsakymas bus atšauktas ir prekės grąžintos į prekybą.
Prekės pristatomos registruota korespondencija, pagal galiojančias Lietuvos pašto pristatymo sąlygas arba per siuntų tarnybą. Prekių pristatymo laikas: Lietuvoje nuo išsiuntimo apie 1-2 dienas didesniuose miestuose ir apie 2-4 dienas mažesniuose miesteliuose.
Pristatymo įkainiai:
Kai užsakymo suma iki 50€ - 3€
Kai užsakymo suma virš 50€ - nemokamai
Kurjeriu - 5,50€

Nurodyti įkainiai taikomi prekių išsiuntimui Lietuvoje. Siuntimas į kitas šalis derinamas atskiru susitarimu.

Norint užsakymą atsiimti paštomate, prašome jo adresą nurodyti pastabose arba informuoti atskiru el. laišku. 

Dėl nemokamo pristatymo Kybartuose ir Vilkaviškyje, kreiptis el.paštu.

7. Užsakymo patvirtinimas
Užsakymo patvirtinimas, Jums bus atsiųsti į nurodytą elektroninio pašto adresą.

 

 

 


Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas

Varikliukas OpenCart
Sauja jaukumo © 2022